Duyurular

Ambalaj Ay Yıldızları Yarışması 2018 Ödül Töreni Sponsorluk Daveti


Markanız ‘Ambalaj Ay Yıldızları' ile Parlasın 

Türkiye'nin uluslararası yetkinliğe sahip tek ambalaj yarışması olan Ambalaj Ay Yıldızları 2018 Ödül Törenine siz de sponsor olun markanız, AMBALAJIN OSCARLARI'yla birlikte parlasın.

Ambalaj üreticilerini, marka sahiplerini ve tasarımcıları bir araya getiren ve 2015 yılından itibaren yurt dışından da başvuruların kabul edildiği Ambalaj Ay Yıldızları 2018'e sponsor olarak Türkiye'yi ambalajda küresel bir çekim merkezi yapma çalışmalarına katkı sağlayabilirsiniz. 

Ambalaj Sanayicileri Derneği (ASD) 20 milyar dolar pazar büyüklüğü ile yaklaşık 350 milyar dolarlık bir ekonomiyi mümkün kılan Türkiye Ambalaj Sanayi'nin çatı örgütüdür. ASD, Türkiye Ambalaj Sanayi'nin gelişmesine katkıda bulunmayı, sektöre kimlik kazandırmayı, ulusal ve uluslararası pazarlarda daha rekabetçi bir konuma gelebilmesini hedeflemektedir.

Türkiye'yi ambalajda küresel bir çekim merkezi yapma hedefiyle çalışmalarını sürdüren ASD, bu kapsamda 2010 yılından beri Ambalaj Ay Yıldızları Yarışması'nı düzenlemektedir. Ambalaj üreticileri, marka sahipleri ve tasarımcıların piyasaya sürdükleri birbirinden farklı ve yenilikçi ambalajlarıyla katılabildikleri Yarışma, başlatıldığı yıldan beri Dünya Ambalaj Örgütü (WPO) ve son beş yıldır da Asya Ambalaj Federasyonu (APF) tarafından akredite edilmiş bir etkinlik olmakla birlikte Türkiye'nin en prestijli yarışmaları arasındadır.

Ulusal bir marka haline gelen Ambalaj Ay Yıldızları Yarışmamıza 2015 yılından itibaren yurt dışından ürünler de katılabilmekte ve Dünya Ambalaj Ay Yıldızları seçilmektedir. 8 yıl içinde ulusal bir marka haline gelen yarışmamızı önce Doğu Avrupa, Balkanlar, Ortadoğu, Kuzey Afrika ve Türk-i Cumhuriyetleri kapsayacak şekilde bölgesel daha sonra ise uluslararası bir yarışma haline getirmeyi hedefliyoruz.

 Ambalaj Ay Yıldızları Yarışmamızda bu yıl dereceye giren katılımcılarımızın ödülleri, 12 Ekim 2018 Cuma, Raffles Hotel İstanbul'da Sertap Erener'in de sahne alacağı özel bir Gala Gecesi'nde verilecektir. Ambalaj Ay Yıldızları 2018'de ödül alan şampiyon finalistler, WPO-Dünya Ambalaj Örgütü tarafından düzenlenen WorldStar ve APF-Asya Ambalaj Federasyonu tarafından düzenlenen AsiaStar Yarışmalarına katılma hakkı elde etmektedir.

 Kurumunuzun, Türkiye'nin önde gelen ambalaj üreticilerini, markalarını ve tasarımcılarını bir araya getiren ve Türkiye Ambalaj Sanayi'nin küresel rekabet gücünü ortaya koyan Ambalaj Ay Yıldızları Yarışması ödül törenine sponsorluk desteği vererek katkı sağlayacağına inanıyoruz. Kurumsal vizyonunuz doğrultusunda değerlendirmelerinize sunduğumuz sponsorluk paketleri Ek 1'de değerli bilgilerinize sunulmuştur.

 2018 Ambalaj Ay Yıldızları Ödül Töreni kesinleşen sponsor firmalarımız;

Ana Sponsor: Tacirler Yatırım Menkul Değerler A.Ş.
Gala Yemeği Sponsoru: Sarten Ambalaj San. ve Tic. A.Ş.
Açılış Kokteyli Sponsoru: Duran Doğan Basım ve Ambalaj San. A.Ş.
Altın Sponsor: Polibak Plastik Film San.ve Tic. A.Ş.
Bronz Sponsorlar: Deren Ambalaj San. ve Tic. A.Ş., Jokey Plastik İstanbul San. ve Tic. A.Ş., Keramik Makina San. ve Tic. A.Ş., Özler Plastik San. ve Tic. A.Ş., Plaş Plastik Ambalaj San. ve Tic. A.Ş.
Yaka Kartı Sponsoru: Tasarist Reklam San. ve Tic. Ltd. Şti.
Davetiye Sponsoru: Polamin Ambalaj San. ve Tic. A.Ş.

İlgi ve katkılarınız için teşekkür ederiz. 

Sponsorluk hakkında daha fazla bilgi almak için Ambalaj Sanayicileri Derneğimiz Pazarlama Yöneticisi Sezgin Şahin (sezginsahin@ambalaj.org.trile iletişime geçmenizi rica ederiz.

Ek 1: Ambalaj Ay Yıldızları Yarışması 2018 Ödül Töreni Sponsorluk Dosyası
Ek 2: Ambalaj Ay Yıldızları 2016 Ödül Töreni Filmi 
Ek 3: Ambalaj Ay Yıldızları 2016 Yarışma Sonuçları Kitapçığı