Yarışma Takvimi

Yarışma Takvimi

Ambalaj Ay Yıldızları 2022 Yarışmasına 03 Haziran 2022 Cuma saat 17:00'ye kadar başvuruda bulunulabilinir. Bu zamana kadar başvuru formu eksiksiz doldurularak ambalaj ürünü örnekleri ile birlikte ASD-Ambalaj Binasındaki Yarışma Sekretaryasına teslim edilmiş, katılım ücretleri belirtilen banka hesabına yatırılmış olmalıdır. Seçici Kurul toplantısı 23.06.2022 Perşembe - 24.06.2022 Cuma tarihlerinde ASD-Ambalaj Binasında gerçekleştirilecektir. Yarışma sonuçları seçici kurul toplantısının ardından, 30 Haziran 2022 Perşembe günü,  basın bülteni ile yazılı olarak duyurulacaktır ve yarışma web sitesinde (www.ambalajayyildizlari.com) yayınlanacaktır. Kategorilerin dereceleri Ambalaj Ay Yıldızları Ödül Töreninde duyurulacaktır.

WPO - World Packaging Organization (Dünya Ambalaj Örgütü) tarafından düzenlenen WorldStar 2023 Yarışmasına katılmak isteyen kuruluşlar (en az 'Yetkinlik 2020 veya 2022 Ödülü' almış olmak kaydı ile) başvurularını ASD üzerinden yapabileceklerdir. Dileyen katılımcılar başvurularını internet üzerinden elektronik olarak kendileri de yapabilirler. APF -Asian Packaging Federation (Asya Ambalaj Federasyonu) tarafından düzenlenen AsiaStar 2022 Yarışmasına katılmak isteyen kuruluşlar (en az 'Yetkinlik 2020 veya 2022  Ödülü' almış olmak kaydı ile) kendileri başvuru yapabileceklerdir.

WPO ve WorldStar Yarışması hakkında bilgi edinmek için www.worldpackaging.org ve www.worldstar.org adreslerini ziyaret ediniz. APF veya AsiaStar Yarışması hakkında bilgi almak için www.asianpackaging.org adresini ziyaret ediniz.

WPO üyesi olan Ambalaj Sanayicileri Derneği, APF'de de Yürütme Kurulu Üyesidir.